ADC

wrzesień 2020

Opis projektu

ADC Sp z o. o. jest założoną w 2018 roku firmą, która zajmuje się kluczowymi aspektami w dziedzinie architektury. Od konceptu i designu, przez zarządzanie i nadzór inwestycji, po doradztwo i ekspertyzy w zakresie budowalnym.

Celem Apkeo było przygotować stronę internetową na przeglądarki desktopowe i mobilne, aby móc pokazać potencjalnym klientom usługi jakie oferuje firma oraz zaprezentować portfolio, dzięki któremu klienci bez wahania wybiorą ADC.

Na podstawie dogłębnych konsultacji z klientem oraz przygotowanych przez zewnętrzną firmę makiet i grafik stworzyliśmy działający prototyp z wbudowanym i spersonalizowanym CMSem. Podczas gdy klient samodzielnie uzupełniał zawartość strony, my dopinaliśmy formalności i tak oto finalna wersja została wypuszczona na światło dzienne.

Warto również zaznaczyć, że stronę pisaliśmy od zera, bez użycia zewnętrznych narzędzi CMS oraz bez udziału oprogramowania typu WordPress, co przyczyniło się do nieporównywalnie prostej i intuicyjnej obsługi zawartości ze strony administratora i nieosiągalnej przez inne narzędzia wydajności.

Pokaż więcej
Czas wykonania
2 miesiące
Zleceniodawca
ADC Sp. z o. o.
Zespół
Maciej
Jakub Pieczora

Zdjęcia i screenshoty

Włącz tryb pełnoekranowy

Chcesz podobny projekt?