Oferta.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.
Aplikacje i strony internetowe
Zaprojektujemy dowolne oprogramowanie, które działa na najpopularniejszych przeglądarkach, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari itp. Zadbamy również o poprawne zaprogramowanie strony pod SEO.
https://twojastronka.pl
Aplikacje mobilne
Wkrótce
Aplikacje desktopowe
Podczas projektowania strony internetowej dajemy również możliwość zainstalowania aplikacji na natywnych systemach, takich jak Windows, Mac i Linux.
Nazwa twojej apki

Robimy też inne rzeczy.

Nie ograniczając się tylko na aplikacje.
Automaty
Jeśli nieustannie wykonujesz te same czynności, możemy Ci pomóc! Potrafimy napisać dowolny skrypt lub skomplikowaną aplikację, która wykonuje poszczególne czynności za Ciebie. Może to być naciskanie guzików na stronach internetowych, czy też automatyczne pobieranie szczegółowych danych.
Filmy i zdjęcia z drona
Posiadamy profesjonalnego drona oraz wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie lotów dronami. Nagramy Twój biurowiec, zrobimy zdjęcia Twojej kadrze pracowniczej, czy też nagramy nawet zwykłą uroczystość.
Serwery
Jesteśmy specjalistami od zarówno małych serwerów, jak i clusterów, w których tych serwerów są tysiące. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo danych zachowując najwyższe standardy technologiczne i optymalizacyjne.
Raportowanie i analityka
Posiadamy zespół, który bezproblemowo wdroży system do analityki w Twojej aplikacji lub stronie internetowej. Na tej podstawie jesteśmy w stanie przeanalizować zachowanie Twoich klientów, stworzyć odpowiednie raporty analizując aktualne trendy oraz wdrożyć zalecenia w Twojej firmie.
Design
Potrafimy od podstaw zaprojektować wygląd stron internetowych oraz aplikacji. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, gdyż umiemy zadbać o wszystkie, nawet najdrobniejsze detale. Jeśli masz już własne projekty, to bez problemu zadbamy o spójność z Twoim aktualnym stylem.
Social Media
Zadbamy zarówno o Twój branding oraz skuteczny przekaz informacji poprzez platformy społecznościowe. Obsługujemy portale typu Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn i wiele więcej.
Nie czekaj

Działamy szybko.

I dostarczamy gotowe rozwiązanie w mgnieniu oka.
1
Omawiamy szczegóły projektu
Każdy poszczególny projekt należy wspólnie omówić, Państwo przedstawiają swoje oczekiwania, my proponujemy optymalne rozwiązania.
2
Wyceniamy projekt
Szacujemy czas potrzebny na realizację zlecenia, ilość osób biorących udział w projekcie oraz na tej podstawie przedstawiamy szczegółową wycenę oraz przewidywany czas realizacji.
3
Realizujemy zlecenie
Po akceptacji wyceny i terminu realizacji my zabieramy się do pracy. Ty w tym czasie będziesz miał całościowy wgląd w prace nad projektem oraz w dowolnym momencie mógł z nami o nim dyskutować.
Gotowe!
Wspólnie uznajemy projekt za zakończony i pozostajemy do dalszej dyspozycji.
Przekonaj się jakie to proste