Nowość
Nagrywamy filmy z powietrza, przy których przejdą Cię dreszcze.

Zamów własne wideo nagrywane profesjonalnym dronem, zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Co możemy dla Ciebie nagrać?

Ogrom możliwości jest właśnie przed Tobą.
Twój dom i bliskich
Jeżeli chcesz zaskoczyć znajomych, przyjaciół, sąsiadów - pomożemy Ci. Możemy nagrać dowolną uroczystość rodzinną jak np. urodziny czy imieniny lub też po prostu Twój dom, żebyś mógł zobaczyć jak wygląda z lotu ptaka.
Twoja firma
Nie ma dobrej reklamy bez chociaż jednego ujęcia z drona. Przelecimy nad budynkiem Twojej firmy robiąc znakomite ujęcia. Nagramy Twoją kadrę pracowniczą lub też narzędzia, pojazdy czy asortyment.
Twój ślub i wesele
Dopiero co popsułeś sobie życie? Nie ma problemu, nagramy ten moment z lotu ptaka! A na poważnie, ślub i wesele nagrane dronem to nie tylko pamiątka na całe życie, ale również niezapomniane ujęcia, których nie da się zobaczyć gołym okiem.
Dowolny sport
Naszą specjalnością jest dynamika lotu. Zarejestrujemy zarówno Twoje własne osiągnięcia sportowe typu wspinaczka po górach, czy jazda rowerem, jak i sport drużynowe, gdzie liczy się szybkość i odpowiedni kadr.
Inspekcje techniczne
Zamiast wspinać się na dachy, wysyłamy drona, który potrafi nagrać i namierzyć zepsute panele fotowoltaiczne, oferujemy nadzór dla rolników, inspekcje instalacji elektrycznych, ogólne namierzanie awarii.
Teledyski i filmy promocyjne
Coraz więcej artystów i reklamodawców decyduje się na kampanię z użyciem drona. To potężna metoda do wzbogacenia dowolnego klipu o emocjonalne kompozycje i rzeczy, których nie nagramy z ziemi zwykłą kamerą tylko dronem.
..i wiele więcej, ograniczając się tylko na Twoją wyobraźnię.

Zobacz naszą ofertę

i poznaj zalety naszych filmów z drona.
Jakość nagrywania 4K.
Jeżeli chcesz zaskoczyć znajomych, przyjaciół, sąsiadów - pomożemy Ci. Możemy nagrać dowolną uroczystość rodzinną jak np. urodziny czy imieniny lub też po prostu Twój dom, żebyś mógł zobaczyć jak wygląda z lotu ptaka.
Dojazd w dowolne miejsce.
Nasze usługi oferujemy w całej Polsce jak i również poza jej granicami. Doliczamy odpowiednią opłatę za dojazd, o której informujemy klienta przed podpisaniem umowy.
Montaż i obróbka.
Dzięki elitarnej wiedzy odnośnie post-processingu zadbamy o to, żeby Twój film został dostarczony w nieprzeciętnej formie. Jeśli wolisz mieć film na wyłączność, to prześlemy Ci oryginalne pliki z kamery z drona.
Pomysły po naszej stronie.
Nasze głowy są wypełnione konceptami, na żywo oceniamy możliwe trajektorie lotu i scenografię. Zadbamy o to, żeby Twój film był wciągający i przedstawiał tylko najważniejsze momenty.
Zero formalności.
Mamy przejrzyste i niedługie umowy, które niwelują czas potrzebny na papiery a dają się skupić na tym co ważne.
Elastyczność.
Dostosujemy się do wszelkich potrzeb klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu zarówno doradzimy jak nagrać najlepiej, jednak nie zamykamy się na żadną możliwość i zaoferujemy Ci dokładnie to, czego wymagasz.
Jesteś gotowy na nieprzeciętne wrażenia?
Nie przegap chwili.

Zamień dowolny moment w ujęcie z lotu ptaka.

Przed
Po

Skontaktuj się z nami